Epak Sağlık | Ameliyatsız Yüz Germe
15950
page-template-default,page,page-id-15950,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri

Ameliyatsız yüz germe işlemleri çeşitlilik gösterir, en çok tercih edilen uygulamaları sıralayacak olursak;

 

Örümcek ağı estetiği (iple yüz germe)

Örümcek ağı estetiği, güvenli ve çabuk sonuçlar görebileceğiniz, özellikle sarkan yanak ve çene görüntüsü için oldukça etkili bir yöntemdir. Bu işlemde elastikiyeti kaybolmuş bölgeleri tekrardan eski pozisyonuna getirmek için alerji yapmayan pdo ameliyat iplikleri kullanılır. Cildin altına minimal düzeyde girilen bu işlem sayesinde çok yoğun hazırlık ve uzun süren açık ameliyatlara göre daha uygun fiyata daha güvenli sonuçlar alınır. Bu sonuçlar yaklaşık 2 yıl kadar dayanır.

Aynı zamanda hastanın işlem sonrasında günlük aktivitelerine dönmesi çok daha kısa sürmektedir.

Örümcek ağı iple yüz germe tekniği, çok kısa bir iyileşme sürecine sahip ve bazı doktorlar bu yüzden bu işlemi öğle-arası-lifti veya hafta sonu lifti olarak adlandırmakta. Çünkü yalnızca 30 dakika içinde işlem tamamlanabiliyor.

Ulthera (Ultherapy)

Odaklanmış ses dalgaları kullanarak cildin 3 mm ve diğer ameliyatsız yöntem, monopolar radyofrekans, bipolar radyofrekans ve lazerlerin ulaşamayacağı 4,5-5mm lik derin dokulara da ulaşabilen ve buarada kollajen üretiminin tetiklenmesine dayanan bir tedavi yöntemidir.

Ulthera görüntüleme ultrasonuyla birlikte kullanılan, deride hasar yapmadan 5 mm aşağıyı hedef alarak , bağ dokusuna etki edebilen  odaklı bir ultrason cihazıdır.

Uygulama esnasında cilt altı dokular adeta bir dikiş makinesi gibi tetiklenmektedir. Ameliyatsız bir cilt sıkılaştırma ya da yanak gerdirme yöntemi olan ulthera ile zamanın ve yerçekiminin cilt ve cilt altı dokularda yarattığı gevşeme, yumuşama ve sarkmalar tedavi edilir. Ulthera ile uygulama sahasına göre değişen 30-60 dakikalık bir seans ardından elde edilen sonuç cilt ve cilt altı bağ dokusunun güçlenmesi ve tetiklenmesi ile meydana gelmektedir.

Bu tedavi sadece tek seans uygulanır ve sonuçlar yakın zamanda gözlemlenir .çok yaşlı ciltler de altıncı ayın sonunda bir seans daha uygulanması tercih edilebilir.

Saten yüz germe

Exilis elite fokuslu radyofrekans ve ultrasonu eş zamanlı olarak veren  patentli bir teknolojidir. Yapılan işlem cilt altındaki her katmana homojen bir şekilde etki eder ve kolojenlerin maximum seviyede artması hedeflenir. Uygulama sonunda hemen sonuçlar görülmeye başlar ve her geçen gün kolojen gelişimine bağlı olarak artar. Kişiler uygulamanın  ilk haftalarında cilt altındaki değişimi hissedeceklerdir. Yakın zamanda cildin kalitesi de artacak homojen ve doğal bir güzellik ortaya çıkacaktır. Göz çevresine uygulanabilen; göz kapağı düşüklüğü, kaz ayağı çizgileri, göz altı torbalanması ve morluğuna da uygulama yapılabilen ve bu anlamda sonuçları kanıtlanmış  onaylı bir sistemdir.

Kısa bir sürede işlem uygulanır ve hasta normal hayatına hemen dönüş sağlar.

 

Detaylı bilgi ve ücretsiz uzman danışmanlığı için bizimle iletişime geçiniz. 

Ameliyatsız Yüz Germe - Epak Sağlık Uzmanlığı ve Aracılığıyla
Ameliyatsız Yüz Germe - Epak Sağlık Uzmanlığı ve Aracılığıyla