Jinekoyümesi ve Tedavisi
15765
page-template-default,page,page-id-15765,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Jinekomasti

Jinekomasti (Erkeklerde Meme Büyümesi ve Tedavisi)

Erkeklerde Meme Büyümesi ve geçen yıllar içerisinde büyüyen yağlanan memelerin küçültülmesi için yapılan estetik operasyondur. Bu operasyon ile Erkeklerde Meme Büyümesi sorunu ortadan kalkar ve Meme olması gereken boyuta küçültülür. Operasyon kesi olmadan hızlı ve ağrısız olarak yapılabilmektedir.

 

Kadınlara özgü ve erkek anatomisine uymayan bu yağlanma, erkeklerin ikili ilişkilerde sorun yaşamasına ve sosyal yaşantısı içinde özgüven kaybına neden olmaktadır. Pek çok erkekte görülebilen bu sorun sebebiyle kliniğimize gelen hastalarımız, denize giremediklerinden, çıplak kalmaya çekindiklerinden ve hatta istedikleri gibi giyinemediklerinden bahsediyorlar.

 

Bir erkek için, genişlemiş ve büyük göğüs yapısı son derece stresli ve utandırıcı bir durum olabiliyor. Jinekomasti sorununu gizlemek için ikili ilişkilere girmekten çekinen, ergenlik çağında ise, alay konusu olduğu için psikolojik travmalar yaşayan erkeklerin sayısı çok fazla. Günümüzde her 5 erkekten birinde gözlemlenebilen jinekomasti sorununun üstesinden gelmek, basit bir uygulamayla mümkün.

 

Detaylı bilgi ve ön muayene için bizlere ulaşınız.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.