Kaş Ekia Türleri Epak Sağlık Uzmanlığıyla
15571
page-template-default,page,page-id-15571,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

KAŞ EKİMİ

Çünkü kaş çıkış paterni kişiye göre değişir. Buruna yakın kısımda dik açı ile çıkan kaşların kulaklara doğru yaklaştıkça açısı değişir. Bunun gibi zor ve uzmanlık gerektiren konularda işlem profesyonel bir ekip ile yapılmalıdır.

 

Kaşlarınızı kalınlaştırmak, boşlukları doldurmak ya da kaş şeklinizi değiştirmek istiyorsanız kaş ektirme en doğal ve en sağlıklı işlemdir. Yapılan kozmetik uygulamaların aksine tamamen doğal bir görüntüye sahip olursunuz.

 

Ağrısız lokal anestezi eşliğinde fue kaş ekimi tekniği ile, ense bölgesinden alınan greftler kaş bölgesine nakledilir. Üç ya da dört saatte uygulanan bu işlemde ilk pansuman üçüncü gün olacaktır kişi altı-yedi gün içerisinde doğan pembe doku görüntüsünden de uzaklaşarak doğal kaşlı görüntüsüne sahip olur.

 

Kaş ektirme işlemi sonrasında kaşlarda uzama gerçekleşecektir. Bir makas yardımı ile kaşlarınızı kısaltabilirsiniz.

 

 Kaş ekimi fiyatları

 

Kaş ektirme işlemi kişiden kişiye çok fazla farklılık gösterebilir. Bu sebeple çok merak edilen bu konuda kesin bir  fiyat tarifesi yoktur. Her kişinin ihitiyacına göre yapılacak operasyon farklıdır. İşlemin maliyeti o zaman ortaya çıkar. En doğrusu bizim gibi uzmanlar aracılığıyla ücretsiz muayene olarak fiyatı ve ihtiyacınız olan operasyonu öğrenmenizdir.

 

Kaş ektirme fiyatları, operasyon öncesi, operasyon sonrası ve diğer merak ettiğiniz tüm konular için Epak Sağlık olarak ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz.

 

Tüm sorularınızın cevapları için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.