fiyatları Epak Sağlık
15555
page-template-default,page,page-id-15555,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

SAÇ EKİMİ

Fue Saç Ekimi

2004 Yılından bu yana uygulanan bu smi yönteminde, saçlar operasyon öncesinde bir numaraya kadar kısaltılır. Verici alandan saç kökleri, herhangi bir kesi (cerrahi işlem ) olmaksızın mikromotor yardımı ile tek tek alınarak ekime hazır hale getirilir. Alınan greftler ihtiyaç olan bölgede, uygun açılar verilerek açılan kesilerin içerisine tek tek yerleştirilir.

 

İşlem Lokal anestezi altında ağrısız ve acısız bir şekilde tamamlanır. Hastane ortamında yapılması gereken bu işlem ortalama 6-8 saat arası sürmektedir. Hasta Lokal anestezi altında olacağından bu süre içerisinde yemek ve dinlenme molalarını kullanarak oldukça konforlu bir operasyon süreci geçirir.

 

FUE saç ekim işlemi sonrası istirahat sadece bir gündür. Daha sonrasında kişi sosyal hayatına geri dönebilir. Ekilen saçlar üçüncü aydan itibaren kendini göstermeye başlar real sonuç için ise bu süre dokuz ile oniki ay arası sürmektedir.

 

Detaylı bilgi almak ve bu işlem için uygun olup olmadığınızı öğrenmek için lütfen sağlık danışmanımız ile iletişime geçiniz.

Saç Kesmeden Saç Ekimi (No-Cut)

Saçlarınız seyrek, saçlarınızın sadece ön hattı dökük yada saç şeklinizden memnun değilseniz tercih ettiğimiz yöntem saçı kesmeden yaptığımız no-cut tekniğidir.

 

FUE tekniğinden tek farkı sadece saçın tamamının bir numaraya kadar kısaltılmadan yapılmasıdır. Herhangi bir şekilde saç kesiminiz ile oynanmaz. Hastanın bu işleme uygun olup olmadığına ön muayenesinde karar verilir. Açık alan geniş ise hastaya no-cut işlem uygulanmaz. Klasik fue tekniği ile hastanın ihtiyacı olan ekim gerçekleştirilir.

 

Detaylı bilgi almak ve bu işlem için uygun olup olmadığınızı öğrenmek için lütfen sağlık danışmanımız ile iletişime geçiniz.

Kadınlarda Saç Ekimi

Kadınlarda saç dökülmesinin birçok sebebi olabilir. Demir eksikliği ,Hormonel sorunlar, Tiroit bezlerinin fazla yada az çalışması, Kozmetik ürünler bunlardan sadece bazıları.

 

Tüm bu sebeplerden ötürü hastaya yapacağımız tahlil sonuçları önemlidir. Geç kalınmışsa yahut erkek tipi bir dökülme mevcutsa mutlaka saç ektirme uygulanmalı ancak bahsi geçen sebeplerden dolayı saçta incelme zayıflama ve yer yer dökülmeler var ise ekim dışında saç tedavileri de uygulanmalıdır.

 

Detaylı bilgi almak ve bu işlem için uygun olup olmadığınızı öğrenmek için lütfen sağlık danışmanımız ile iletişime geçiniz.

Saç Ekimi Fiyatları

 

Saç ektirme fiyatları konusu herkesin çok merak ettiği bir konu. Golf kıyısı diye tabir edilen (soldaki görselde görülebilir) işlem için fiyatlar ayrılıyor. Onun dışında  ekim işlemindeki gref sayısına bağlı olarak fiyatlar değişmiyor. Bu konuda en doğru ve en güncel fiyatları almak için bir uzman yönlendirmesiyle hareket etmenizi öneriyoruz.

 

Bizimle iletişime geçerek en güncel ve doğru fiyatları öğrenebilirsiniz.