Epak Sağlık | Sakal Bıyık Ekimi
15560
page-template-default,page,page-id-15560,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

SAKAL BIYIK EKİMİ

Sakal Bıyık ekimi işlemlerinde hastanın ense bölgesinden 0.6- 0.7 mm punchlar ile alınan greftler ihtiyaç duyulan alana nakledilir. Yara izi, yanık izi, ameliyat izi yada dökülme gibi problemlerde en uygun çözüm fue tekniği ile yapılan ekimdir. Hastalarımız ihtiyaçlarına göre sadece sakal ekimi ya da sadece bıyık ekimi de yaptırabilirler.

 

İşlem yapılan bölge üçüncü gün yıkanır, yıkama sonrası ekim yapılan alanda iki üç günlük sakal görüntüsü oluşur. Altı ile on gün içerisinde ise pembemsi cilt görüntüsü ortadan kalkar.

 

Üçüncü haftadan sonra ekilen köklerde dökülme başlar ömürlük kullanacağınız kökler ise üçüncü aydan itibaren çıkmaya başlayacaktır. Real sonuç için mutlaka bir yıl gözlemlenmelidir.

 

Detaylı bilgi almak ve bu işlem için uygun olup olmadığınızı öğrenmek için lütfen sağlık danışmanımız ile iletişime geçiniz.

sakal bıyık ekimi